Подарочный сертификат

Лисі чоловіки молодшають ?!

Лікарі-трихологи помічають, що алопеція (випадіння волосся у чоловіків) молодшає - останнім часом з цією проблемою стикаються навіть 18-25-річні чоловіки, причому навіть ті, хто, здавалося б, генетично до цього не схильний.

В чому причина? Єдиної відповіді немає. В будь-якому разі облисіння -захворювання, яке потрібно лікувати. До того ж, рідке волосся для багатьох стає неабияким випробуванням самооцінки, особливо в молодому віці. Трихологи називають такі основні причини алопеції:

  • Інфекції, особливо ті, що супроводжуються високою температурою.
  • Стрес негативно впливає на кровообіг, у тому числі і в дрібних судинах шкіри голови. Як результат, волосся не отримає достатнього живлення, перестає  рости, а потім відмирає.
  • Гормональні порушення і генетика. Приблизно 95% всього чоловічого населення страждає від андрогенетечної алопеції (або АГА) Цей тип облисіння є результатом роботи гормонів і генетичної схильності. Локалізація. як правило, припадає на лобно-тім'яну область.
  •  Неправильне харчування - прямий шлях до браку вітамінів і загального ослаблення організму. Дефіцит вітамінів і нестача заліза - дуже поширена причина випадіння волосся.

Напрошується питання: «Що ж робити?»

Випадіння волосся у чоловіків легше попередити, ніж вилікувати. Ось кілька простих порад, які дозволять вам зберегти волосся здоровим:

  • не травмуйте шкіру голови. При цьому природний щоденний масаж шкіри голови (подушечками пальців або масажною щіткою), навпаки, дуже корисний
  • Приймайте вітамінні комплекси. Дефіцит вітамінів - одна з основних причин втрати волосся.
  • Мийте голову теплою водою - гаряча травмує шкіру і волосяні фолікули, посилює роботу сальних залоз.
  • Уникайте переохолодження

Існує чимало медичних методик спрямованих на боротьбу з випадінням волоссяНайбільш дієвими трихологи називають іонофорез, електростимуляція (миостимуляцию), мікрострумова терапію, кріотерапію.

"Porcelain-Esthetics" - многопрофильный медико-эстетический центр, который предоставляет комплекс медицинских, лечебных, восстановительных, эстетических и имиджевых услуг.