Подарочный сертификат

Простий рецепт молодості і здоров'я - кріотерапія

Кріотерапія (kryos - холод і therapya-лікування) - в перекладі з грецького «лікування холодом», є унікальною і ефективною оздоровчою процедурою.

Головним інструментом косметологів при цій процедурі є рідкий азот. Це субстанція, на вигляд схожа на звичайну воду, абсолютно без запаху та без забарвлення. Закипає рідкий азот при температурі мінус сто дев'яносто п'ять градусів за Цельсієм. У Вас не буде жодних неприємних та болісних відчуттів. Подібні процедури не викликають побічних ефектів.

Одна з найпопулярніших і приємних «морозних» процедур - кріомасаж рідким азотом. Триває він, на відміну від звичайного масажу, зовсім недовго: косметолог змочує ватний тампон в азот, а потім швидко, протягом десяти секунд, проводить ним по масажних лініях обличчя пацієнта. Після процедури залишається відчуття ​​прогулянки по морозу. Якщо еластичність шкіри знижена, з»явилися перші зморшки - це показання до кріомассажу. Ви помітите зміни вже після перших сеансів. Але щоб розгладити глибокі зморшки і підтягнути подвійне підборіддя, потрібно пройти не менше 10 процедур в комплексі з масками.

Швидкий видимий ефект надає кріолікування при вугровому висипі і себореї: три-чотири процедури ліквідують висипання на шкірі, усувають підшкірні запалення і нормалізують роботу сальних залоз. Тим, хто страждає запальним дерматозом, еритемою, розацеа, холод допомагає зняти почервоніння і свербіж, відновлює обмінні процеси.

Трихологи часто рекомендують кріотерапію і для лікування шкіри голови. Наприклад, той же кріомасаж волосистої частини голови косметологи використовують для боротьби з посиленим випадінням волосся - курс лікування складається з 10-20 сеансів. Особливо результативним цей метод при гніздній алопеції (коли волосся випадає на невеликій, чітко обмеженій ділянці голови). Після перших процедур можлива короткочасна ламкість волосся, але потім спостерігається їх посилений ріст.

Ще один важливий аспект кріотерапії в косметології - це боротьба із зайвою вагою. Хто з нас не мріє скинути пару зайвих кілограмів? Тільки той, хто мріє їх набрати! І тим і іншим кріотерапія може допомогти. Кріотерапія, впливаючи на обмін речовин, нормалізує його. І всі з'їдені Вами вітаміни і калорії будуть йти на користь організму. Тих же, хто мріє схуднути, теж є чим порадувати. Кріотерапія вимагає таких енергетичних витрат від людини, що жири спалюються на раз. Крім цього, завдяки поліпшенню кровообігу і струму лімфи, Ви можете позбутися такого неприємного явища як целюліт.

У чому ж секрет?

В основі кріотерапевтичних процедур - короткочасний вплив низьких і наднизьких температур на холодові рецептори шкіри. Відповідна реакція судин - різке звуження, потім розширення. У результаті посилюється приплив крові і поліпшується живлення тканин.

Ви обов'язково прийдете в захват від цієї процедури!

"Porcelain-Esthetics" - многопрофильный медико-эстетический центр, который предоставляет комплекс медицинских, лечебных, восстановительных, эстетических и имиджевых услуг.