Подарочный сертификат

Все, що Ви хотіли знати про остеопатію

Лікар остеопат за допомогою своїх рук вміє «чути» тіло і виконувати його вказівки. Остеопат відчуває зони рухомості і нерухомості в організмі, найменші відхилення в будові і положенні кісток і органів. Це досвідчений професійний лікар, який досконально знає анатомію, фізіологію і механіку людського тіла.

Діагностика захворювань лікарем остеопатом не менше точна, ніж при використанні складного медичного обладнання. Особливо це важливо в тих випадках, коли діагноз пацієнту традиційними методами поставити неможливо. Пацієнти часто обходяться без ліків, хірургічних операцій і тривалих лікувальних процедур.

Остеопатіческой лікування дозволяє комплексно впливати на весь організм. Причому вплив є нетравматичним, безболісним і абсолютно нешкідливим.

Остеопатія вивчає організм в цілому і не ділить його на органи. Тому дуже часто пацієнт приходить зі скаргами на біль в одному місці, а в результаті лікування поліпшується самопочуття взагалі. Це відбувається тому, що в організмі все взаємопов'язано. А список захворювань, які лікує лікар остеопат, величезний.

Ось лише основні з них:

  • захворювання хребта та порушення постави
  • ураження суглобів
  • відновлення після травм і хірургічних операцій
  • головні болі
  • загальна стомлюваність, зниження уваги і пам'яті
  • захворювання нервової системи
  • а також хвороби дихальної, сечовивідної, серцево-судинної, статевої систем та багато інших.

В силу своєї ефективності, нешкідливості і безпечності остеопатія підходить абсолютно всім, не залежно від віку і статі. Незамінна остеопатія для дітей - при викривленні постави і будь-яких інших проблемах зі здоров'ям.

"Porcelain-Esthetics" - многопрофильный медико-эстетический центр, который предоставляет комплекс медицинских, лечебных, восстановительных, эстетических и имиджевых услуг.