Подарунковий сертифікат

Експрес програма корекції фігури

Життя в ритмі сучасного мегаполіса диктує свої правила. Постійний поспіх, бажання встигнути зробити якомога быльше справ залишає відбиток на нашому здоров'я, і ​​як наслідок - фігурі. Постійні перекуси на ходу, швидка їжа, відсутність повноцінного якісного сну і відпочинку, режиму фізичної активності негативно позначаються на нашому обміні речовин. Внаслідок цього ми починаємо гладшати, шкіра стає менш пружною, а наше відображення в дзеркалі перестає нас влаштовувати.


Як щодо змінити це прямо зараз?

Українсько-швейцарський медичний центр «Porcelain-Esthetics» є багатопрофільним медико-естетичним центром, що надає комплекс медичних, лікувальних, відновлювальних, естетичних та іміджевих послуг. Один з наших популярних напрямків - програми для схуднення та підтримки форми. Спеціальна програма Detox допоможе зберегти молодість, підвищити рівень енергії і працездатності, а також вирішить ряд таких проблем, як:

• проблеми з травленням

• алергії різного походження

• ламкість нігтів, випадіння волосся

• тьмяна проблемна шкіра, передчасні вікові зміни

• часті застуди, повільне загоєння ран, хронічні хвороби і інші ознаки ослабленого імунітету

• надмірна або недостатня вага

• хронічна втома, депресія, дратівливість, низька стресостійкість

 

Що таке Detox і яких результатів чекати після?

Ні для кого не секрет, що дієти і жорсткі системи харчування допомагають лише на час, а після того, як ви повертаєтеся до колишнього способу життя, ваша зайва вага знову повертається. Саме детокс і правильно підібраний раціон допоможуть уникнути цього неприємного явища.

Для того, щоб ефективно, а головне назавжди позбутися зайвої ваги, підвищити якість життя і поліпшити здоров'я - кожному організму необхідний індивідуальний підхід.

 

Як проходить Detox?
Першим кроком є ​​консультація сімейного лікаря. Адже перш ніж приступати до будь-якого лікувального детоксу - дуже важливо для початку обстежитися, здати всі необхідні аналізи, зробити УЗД і лише на підставі результатів підбирати індивідуальну програму очищення. Наш фахівець Макс Погорєлов не просто дієтолог і експерт з правильного харчування, він точно знає, як зберегти вашу молодість, науково підходячи до питання.


Перш за все необхідно налагодити режим харчування і споживання рідини. У раціон включаються продукти, що сприяють природному процесу детоксикації, - соки, смузі, зелені салати, супи-пюре, злаки і суперпродукти в сирому вигляді або після мінімальної термічної обробки. Чай, кава, газовані та солодкі напої замінюються чистою водою і трав'яними чаями.


Встановлення щадного режиму дня. На період детокс програми краще взяти відпустку або, принаймні, знизити робоче навантаження. Дуже важливо спати 7-8 годин на добу, уникати стресів і дозволити організму зосередитися на виведенні шлаків і токсинів. Також детокс передбачає відмову від куріння і алкоголю. Фізичні вправи і SPA-процедури. Тривалі детокс програми ідеальні для суміщення з приємними SPA-процедурами:


Перший день:

1. Фітобочка

2. Обгортання «Детокс-озон»

3. Трав'яний чай

 

Другий день:

1. Гідрованна

2. Експрес схуднення (після водних процедур) одна зона

3. Чай «Детокс»

 

Третій день:

1. Пресотерапія

2. Обгортання з використанням препаратів з водоростями

3. Трав'яний чай

 

Четвертий день:

1. Душ Шарко

2. Експрес схуднення (після водних процедур) одна зона

3. Трав'яний чай

 

П'ятий день:

1. Детокс процедура з марокканськими глиною Гасуль

2. Хамам - 1 година

3. Трав'яний чай

 

Все ще думаєте чи потрібна вам така програма? Залиште заявку і наші адміністратори зв'яжуться з вами, поставлять необхідні питання і допоможуть визначитися!

Замовте послугу прямо зараз за тел. 044 593-77-88 або

і Вам зателефонують

"Porcelain-Esthetics" - багатопрофільний медико-естетичний центр, який надає комплекс медичних, лікувальних, відновлювальних, естетичних та іміджевих послуг.