Подарунковий сертифікат

Гідротерапія

Талассокімната з гідромасажною ванною

Ви коли-небудь помічали, що люди, які живуть біля моря, прекрасні? Спокійні, не метушливі і завжди веселі. Їхнє життя гармонійна і наповнена якимось особливим сенсом. Загадкові морські простори зберігають у собі масу таємних можливостей і цілющих властивостей. SPA – дійства з використанням морської води, грязьові обгортання допоможуть відновити імунітет і наповнять Ваш організм свіжістю і природними джерелами життєвих сил. Ви забудете про стреси і турботах і повністю розчиніться у владі блакитний стихії.

SPA-дійство «Морська свіжість»

Ідеальна програма для тих, хто багато ходить і займається спортом. Моделюючий догляд, спрямований на профілактику появи целюліту, набряклості і зняття напруги в м'язах і суглобах.

 • Пілінг морською сіллю на теплому мармурі;
 • Прийняття гідромасажної ванни;
 • Фінальний акорд - нанесення антицелюлітного крему;
 • Вітамінний коктейль - Ківі Ананас.

SPA-дійство «Ванна Клеопатри»

SPA - дійство, спрямоване на розслаблення, релаксацію, досягнення внутрішньої гармонії та насолоди:

 • Медово–сольовий пілінг тіла на теплому мармурі;
 • Прийняття перлинної ванни з молоком і медом;
 • Церемонія чаювання зелений чай з медом.
 

Шотландський душ

Шотландський душі відмінне доповнення до SPA-дійствам по тілу, який опрацьовує інтенсивними струменями води тіло від кісточок до плечей. Такий гідромасаж дозволяє зняти напругу, безсоння і стрес.

SPA-дійство «Легкий бриз»

Дійство по зміцненню контурів і рельєфу тіла. Шкіра стає свіжою і підтягнутою. Дивовижний тонізуючий ефект, інтенсивна пророблення м'язів:

 • Очищення тіла + інтенсивний пілінг;
 • Тонізація шотландським душем;
 • Масаж проблемних зон.

SPA-дійство «Арома краса»

Програма дійства і аромати залежать від обраного виду догляду – релакс, баланс або енергія.

 • Арома-сольовий пілінг;
 • Тонізація шотландським душем;
 • Фінальний акорд – нанесення зволожуючих засобів з елементами легкого масажу.

Здоров'я: Унікальне поєднання ароматів фруктів і трав сприяє очищенню.

Краса: Оксамитово-ніжна, чиста, відновлена шкіра.

Відпочинок: Природні аромати заспокоюють. В якості компліменту - спеціальні напої.

Душ Шарко

Гідротерапія – термін, що давно увійшов в ужиток в сферах медицини та косметології. Це процес лікування організму і корекції фігури, який безпосередньо пов'язаний із зовнішнім впливом прісної води на певні ділянки тіла людини. Однією з найпопулярніших процедур гідротерапії на сьогоднішній день є душ Шарко. Існує такий різновид душу Шарко – як шотландський душ, коли температура водного струменя одного шланга доходить до 45°С, а другого становить близько 10°С.

Шотландський душ Шарко – відмінне доповнення до SPA-дійства по тілу, він опрацьовує інтенсивними струменями води тіло від кісточок до плечей. Такий гідромасаж дозволяє зняти напругу з м'язів спини і хребта; стимулює кровообіг, який часто порушується від тривалої сидячої роботи; позбавляє від головного болю, що виникає внаслідок перевтоми і браку кисню. А також – це дійсно дуже ефективна процедура, яка дає можливість повернути фігурі стрункість і красу. Вражає, що все це під силу якомусь душу!

Оскільки душ Шарко – це процедура все ж таки більше медична, рекомендувати її повинен фахівець.

Корисного вам душа!

Замовте послугу прямо зараз за тел. 044 593-77-88 або

і Вам зателефонують

"Porcelain-Esthetics" - багатопрофільний медико-естетичний центр, який надає комплекс медичних, лікувальних, відновлювальних, естетичних та іміджевих послуг.