Подарунковий сертифікат

Медичні консультації


Консультація дерматолога

Шкіра, як і будь-який орган Вашого організму, схильна до впливу негативних факторів навколишнього середовища, наслідки яких – різні шкірні захворювання, погіршення зовнішнього вигляду шкіри, поява естетичних недосконалостей, втрата пружності. Вирішити ці проблеми косметологу не під силу, тут потрібна робота фахівця іншої кваліфікації.

читати далі

Консультація дієтолога

Досвідчений дієтолог нашої клініки не просто призначить стандартну дієту, але і підбере індивідуальне меню.

читати далі

Консультація терапевта

Терапевт є фахівцем з загальних захворювань, сфера його компетенцій охоплює майже всі напрямки медицини. У разі виникнення будь-яких симптомів нездужання варто звернутися саме до лікаря загальної практики, який проведе різнопланову діагностику, призначить лабораторні дослідження і порекомендує, до яких фахівцыв при необхідності слід звертатися для подальшого лікування.

читати далі

Консультація трихолога

Трихологія – це порівняно новий розділ дерматокосметології, що вивчає як здорове волосся (структуру, хімічний склад, статеві та расові відмінності і т.д.), так і захворювання волосся та шкіри волосистої частини голови, методи їх діагностики, лікування та профілактики.

читати далі

"Porcelain-Esthetics" - багатопрофільний медико-естетичний центр, який надає комплекс медичних, лікувальних, відновлювальних, естетичних та іміджевих послуг.