Подарунковий сертифікат

Консультація трихолога

Трихологія – це порівняно новий розділ дерматокосметології, що вивчає як здорове волосся (структуру, хімічний склад, статеві та расові відмінності і т.д.), так і захворювання волосся та шкіри волосистої частини голови, методи їх діагностики, лікування та профілактики.

Як свідчать статистичні дослідження, сьогодні у світі близько 90% людей страждають від випадіння волосся чи інших проблем з волоссям і шкірою голови. Своєчасне звернення до фахівця дозволить запобігти подальшому розвитку хвороби, виявити та усунути причини захворювання.

Найпоширеніші симптоми при яких необхідно звернутися до фахівця:

  • якщо волосся порідшало, потоншало, потьмяніло;
  • якщо посилося їх випадання;
  • якщо шкіра на голові стала сухою або дуже жирною;
  • якщо з'явилося свербіння шкіри;
  • якщо турбує лупа.

Під час консультації лікар-трихолог з'ясує загальний стан пацієнта і проаналізує всі фактори, що впливають на стан волосся (наявність хронічних захворювань, особливості харчування і спосіб життя), а також проведе ретельний огляд шкіри голови і волосся. При необхідності можуть бути призначені лабораторні обстеження та консультації суміжних спеціалістів, адже стан волосся і шкіри голови тісно пов'язаний зі станом всього організму.

?Фахівцями нашої клініки застосовуються ефективні комплексні методи лікування захворювань волосся і волосистої частини голови, засновані на новітніх досягненнях медицини. Вибір методу лікування та підбір терапії здійснюється індивідуально, після ретельного обстеження з урахуванням всіх особливостей пацієнта.

Лікар-трихолог обов'язково проведе комп'ютерну діагностику стан волосся і шкіри голови (тріхоскопію) за допомогою спеціального приладу – сучасної надточної відеокамери з оптичними лінзами, що дають 200-кратне збільшення. Використання тріхоскопа дозволяє провести ретельне візуальне дослідження і отримати докладні дані про стан волосся і шкіри голови, які аналізуються спеціальною комп'ютерною програмою. В результаті обстеження лікар-трихолог отримає детальну інформацію про будову і стан волосся (їх щільності, структурі стрижня і кореня волосу, діаметрі, етапі зростання і т. д.) і шкіри голови.

Комплексне трихологічне обстеження, проведене у нас в клініці дозволить встановити причину захворювання волосся і призначити ефективне лікування.

Наш лікар-трихолог – справжній майстер своєї справи. При консультації він не тільки проведе чимало досліджень і задіє новітнє обладнання, але і знайде підхід до кожного пацієнта, щоб вирішити якнайшвидше його проблему.

У завдання нашого фахівця входить виявлення причин, через які волосся перестало бути здоровим у конкретної людини, а також розробка комплексного лікування, яке не тільки усуне симптоми хвороби, але і її причину. І що більш важливо лікар-трихолог надасть необхідну інформацію про те, як запобігти появі захворювання знову.

Замовте послугу прямо зараз за тел. 044 593-77-88 або

і Вам зателефонують

"Porcelain-Esthetics" - багатопрофільний медико-естетичний центр, який надає комплекс медичних, лікувальних, відновлювальних, естетичних та іміджевих послуг.