Подарунковий сертифікат

Консультація дієтолога

Бажання схуднути – не єдиний привід відвідати лікаря-дієтолога. Вам обов'язково потрібно стежити за своїм раціоном, якщо:

  • у Вас є порушення в роботі органів травлення; 
  • Ви хочете мінімізувати прояви харчової алергії; 
  • у Вас діагностовано захворювання серця, судин, суглобів; 
  • Ви плануєте вагітність; 
  • у Вас є хронічні хвороби; 
  • Ви хочете позбутися проблем зі шкірою. 

У будь-якому з цих випадків досвідчений дієтолог підбере для Вас правильний раціон, суворе дотримання якого дозволить Вам не тільки нормалізувати вагу, але і поліпшити стан здоров'я всього організму, у кілька разів скоротити прийом медикаментів при ряді захворювань. 

Індивідуальний підбір дієти 

При будь-якому захворюванні травної або іншої системи Вашого організму існує набір стандартних дієт. На жаль, вони підходять далеко не всім. Часто доводиться стикатися з непереносимістю пацієнтом того чи іншого продукту, нестачею або, навпаки, надлишком калорійності стандартного раціону, невідповідністю дієти загальному стану пацієнта.
Щоб уникнути помилок в складанні щоденного раціону, краще довірити цей процес фахівцеві. Кваліфікований дієтолог оцінить Ваш стан, проведе необхідні дослідження, ознайомиться з анамнезом, уточнить ритм Вашого життя і режим навантажень. Тільки маючи на руках всю цю інформацію, лікар складе режим харчування, слідуючи якому Ви зможете не просто зберегти, а й примножити здоров'я.
Особливо важлива консультація дієтолога при плануванні вагітності. Скорегувавши свій щоденний раціон, майбутня мама зуміє уникнути проблем з шлунково-кишковим трактом і імунною системою, а також різкого збільшення ваги в період вагітності. Правильна дієта допоможе вирівняти гормональний фон, активізувати механізми саморегуляції організму, а значить – виносити здорового малюка.

Замовте послугу прямо зараз за тел. 044 593-77-88 або

і Вам зателефонують

"Porcelain-Esthetics" - багатопрофільний медико-естетичний центр, який надає комплекс медичних, лікувальних, відновлювальних, естетичних та іміджевих послуг.