Подарунковий сертифікат

Косметологія

Мезотерапія без голки

Електропорація – це неінвазивна, швидкодіюча, безпечна і високоефективна терапія, яка є гідною альтернативою класичній мезотерапії. Ефект мезотерапії без голок - це кращий вибір для клієнтів, яким по ряду причин протипоказані ін'єкційні методи лікування.

читати далі

Інноваційний догляд HydraFacial – улюблена процедура зірок Голівуду

Технологія HydraFacial була розроблена і запатентована американською компанією Edge Systems Corporation. Лікування отримало сертифікат FDA, а компанія - чимало міжнародних нагород у beauty- індустрії за свою розробку.

читати далі

Процедури по догляду за шкірою обличчя

Природу неможливо обманути, і процес старіння організму – неминучий. Проте його можна уповільнити та продовжити молодість шкіри обличчя за допомогою косметичних процедур, які не лише візуально омолоджують шкіру, а й очищують та живлять її.

читати далі

Радіохвильовий ліфтинг

Нещодавно еталонним способом омолодження служила тільки хірургічна підтяжка обличчя, а на сьогоднішній день не все так однозначно. З появою радіочастотного ліфтингу з'явилася можливість досягнення аналогічних або навіть більш високих результатів, не вдаючись до інвазивних методів омолодження.

читати далі

Апаратна корекція фігури

Кавітація – процес, при якому на проблемні зони людини впливають ударною звуковою хвилею, внаслідок чого жир перетворюється в газоподібну фазу, а потім виводиться завдяки дренажним методикам.

читати далі

Ін'єкції красоти

Старіння – одвічна проблема. Проблема, яку хочеться вирішити ще до того як з нею зіткнешся наяву. Не можна сказати, що старіння людського організму протікає рівномірно: якісь органи і системи старіють швидше за інші. Оскільки шкіра – захисний, бар'єрний, покривний орган, який першим приймає на себе ушкоджуючий вплив середовища, проблеми старіння зачіпають її (і проявляються на ній!) досить рано.

читати далі

"Porcelain-Esthetics" - багатопрофільний медико-естетичний центр, який надає комплекс медичних, лікувальних, відновлювальних, естетичних та іміджевих послуг.