Подарунковий сертифікат

Процедури по догляду за шкірою обличчя

Природу неможливо обманути, і процес старіння організму – неминучий. Проте його можна уповільнити та продовжити молодість шкіри обличчя за допомогою косметичних процедур, які не лише візуально омолоджують шкіру, а й очищують та живлять її.  Косметичні процедури по догляду за шкірою обличчя проводяться у нашому медико-естетичному центрі Porcelain-Esthetics.

Процедури по догляду за шкірою обличчя:

  • пілінг (молочний, фруктовий, ТСА-пілінг);
  • чистка обличчя (механическая, атравматическая, ультразвуковая);
  • кріотерапія обличчя та шкіри голови;
  • косметологічний догляд з використанням брендової професійної косметики.

Пілінг

Пілінг – це поверхневе або глибоке очищення шкіри від ороговілих частин, пігментних п’ятен, забруднень та шлаків. Фруктовий пілінг - поверхневий та атравматичний, з його допомогою видаляються відмерші клітини, шкіра стає шовковистою та має здоровий колір. Схожий ефект має і молочний пілінг, різниця між ними полягає лише у тому, що останній має дещо глибшу дію. ТСА-пілинг требует некоторого времени для восстановления, но зато более глубоко и эффективно очищает кожу, стимулируя обновление клеток.

Чистка обличчя

Дана процедура допомагає очистити пори та верхній шар шкіри. Механічна чистка потребує деякого часу для відновлення, оскільки для неї використовують специальні інструменти, за допомогою яких «відкривають» та глибоко очищують пори. Якщо надзвичайно важливо після такого типу процедури зберегти естетичний зовнішній вигляд, то краще здійснити атравматичну чистку, яка діє не так глибоко, як перша, проте добре очищує шкіру та зберігає красу шкіри. Чистка обличчя ультразвуком вважається найбільш ефективною – глибоко очищує шкіру, не травмуючи її. Дана чистка дозволена навіть тим клієнтам, які мають алергічну реакцію на деякі компоненти косметичних засобів.

Кріотерапія

Кріотерапія (“лікування холодом”) - це косметологічна процедура, яка передбачає дію на різні ділянки шкіри низькими температурами. Це, у свою чергу, стимулює роботу судин, внаслідок чого відбувається омолодження, живлення та оздоровлення епідермісу. Для таких процедур у косметології застосовують рідкий азот. Кріотерапія обличчя – це поєднання масажу та дії рідкого азоту. Криотерапія волосянистої частини шкіри голови – це дія валику на шкіру, який оброблений рідким азотом.

Косметичні процедури в Porcelain-Esthetics

У нашому медико-естетичному центрі Porcelain-Esthetics здійснюються косметичні процедури по догляду за шкірою обличчя. Ми наполегливо рекомендуємо утриматись від таких процедур в домашніх умовах. Неправильний підбір дозування або косметичного засобу взагалі може призвести до негативних наслідків. Наші професіонали зможуть підібрати засоби в індивідуальному порядку, опираючись на ваш вік, тип та стан шкіри. Від цих же факторів залежить і необходний курс процедур. Крім того, після сеансу наші специалисти проконсультують вас на рахунок правильного щоденного догляду за шкірою обличчя та допоможуть підібрати його.

Замовте послугу прямо зараз за тел. 044 593-77-88 або

і Вам зателефонують

"Porcelain-Esthetics" - багатопрофільний медико-естетичний центр, який надає комплекс медичних, лікувальних, відновлювальних, естетичних та іміджевих послуг.