Подарунковий сертифікат

SPA-процедури

SPA-ритуали

Ми намагалися створити SPA, будинок в якому Ви зможете по новому ставитися до себе, до своєї зовнішності, здоров'я та способу життя. Затишний оазис в якому піклуються про Вас, де Ви можете забути про проблеми і метушню в теплому колі друзів.

читати далі

ХАМАМ від Porcelain-Esthetics

Ми раді представити Вам Східний Хамам з його розкішними SPA-дійствами, заснованими на стародавніх дрогоцінних ритуалах Сходу, які передавалися з покоління в покоління. Через автентичні продукти, через SPA-дійства з багатоликими ароматами ми даруємо Вам мрії і подорожі до відкриття далеких горизонтів, до сонячних країн, де тіло і душа повертаються до витоків розслаблення і відпочинку.

читати далі

Cкраби и гоммажi

Скрабування-косметична процедура, спрямована на відлущування відмерлих клітин. Ми пропонуємо натуральні скраби, приготовані на ваших очах з фруктів, кави, цедри цитрусових, рисового борошна, коричневого цукру, мелкоперемеленного букета трав і т.д.

читати далі

Обгортання

Обгортання дарує гарний настрій, омолоджує шкіру ...

читати далі

"Porcelain-Esthetics" - багатопрофільний медико-естетичний центр, який надає комплекс медичних, лікувальних, відновлювальних, естетичних та іміджевих послуг.