Подарунковий сертифікат

Обгортання

Створювати емоції, отримувати задоволення – це сенсація для Вашого тіла, відкрийте нові можливості по догляду за ним і підтримувати його в прекрасному стані.

Шоколадний десерт

Любов до шоколаду поширюється далі простої любові до солодкого. Шоколад змушує нас добре себе почувати. Він стимулює виділення ендорфінів, натуральних гормонів, які дають нам відчуття щастя і благополуччя, максимально впливаючи на нервову систему і рефлекторно на всі функції організму. Догляд-комфорт дарує гарний настрій, омолоджує шкіру, робить її більш пружною, зволоженою, гладкою, має антицелюлітний ефект.

Обгортання з дорогоцінними каменями

Обгортання, до складу якого входять найдрібніші частинки коштовного каміння, підтягує контури тіла і володіє потужним ліфтинговим ефектом.

Водорослеве обгортання

Завдяки своїй високій ефективності при процедурах по корекції фігури,боротьбі з целюлітом, підвищенні тонусу шкіри обгортання з водоростями набувають все більшого поширення як косметичний засіб.Косметичний ефект процедур обгортання з водоростями вельми виражений. Ваша шкіра стає гладкою і здоровою, випромінює молодість. У водоростях містяться йод, магній, калій, сірка, кремній та інші речовини, які потрібні вашому організму. Позбавлена ??від надлишків тканинної рідини шкіра стає більш здоровою і красивою: підвищується її тонус і еластичність, зменшується целюліт.                                        

Виноградне обгортання «К'янті»

Виноградне обгортання – це ідеальний спосіб догляду за шкірою!

Виноград володіє найпотужнішими антиоксидантними властивостями, омоложуючи весь організм. Дана процедура ідеально доглядає за шкірою, бореться з пігментацією.

Виноградне обгортання сприяє схудненню, насичує організм поживними речовинами і вітамінами, підвищує тонус, додає еластичності і пружності шкірі, зміцнює стінки судин. Ця корисна процедура нейтралізує негативний вплив зовнішніх факторів, відновлює нервову систему, надає зміцнюючу дію. Виноградне обгортання поверне відчуття комфорту всьому організму!

Детокс-обгортання «Талас Озон»

Озон зберігає і оновлює природну красу і здоров'я шкіри. Озонова терапія не маскує проблеми шкіри, а нормалізує її природні функції і стимулює її природне оновлення. Озон покращує мікроциркуляцію в підшкірних тканинах, насичення клітин шкіри киснем і енергією, чим помітно зменшує целюліт. Озоновое обгортання володіє яскраво вираженим детокс та оновлюючим, омолоджуючим ефектом.

Замовте послугу прямо зараз за тел. 044 593-77-88 або

і Вам зателефонують

"Porcelain-Esthetics" - багатопрофільний медико-естетичний центр, який надає комплекс медичних, лікувальних, відновлювальних, естетичних та іміджевих послуг.