Подарунковий сертифікат

Йога

Трай Йога – прадавня, первинна йога. Вона втілює знання, блаженство і очищення. Являючи собою м'який пластичний безперервний потік вправ, коли одна асана витікає з іншої.

Ця система включає три основні аспекти: фізична практика, дихальні вправи, динамічна концентрація (медитація) – єднання тіла, розуму, духу. Усі вони рівнозначно важливі та не існують один без одного. Їх поєднання стимулюють розкриття свого внутрішнього «Я». Трай Йога – універсальна, до неї може залучитися кожен бажаючий будь-якого віку і стану здоров'я.

Йога для вагітних

Заняття трай-йогою під час вагітності – це природний союз, оскільки перетворює вагітність в духовну подорож, яким вона, по суті, і повинна бути. Насолоду багатством практик трай йоги – це справжній подарунок жінки самій собі і її майбутній дитині. Трай йога вчить нас слухати себе, а для вагітних дає орієнтир – уважно прислухатися до вагітності, до інтуїції і до мудрості, що зароджується.

Такі техніки трай йоги як-дихання, рух, глибоке розслаблення, візуалізація і медитація являють собою стійкий фундамент для плавного проходження по життєвому шляху. Це допомагає жінці найкращим чином пережити вагітність і пологи, створюючи позитивне оточення для дитини. Вагітність – це прекрасний час для медитації. Ваші почуття впливають на дитину, оскільки він відчуває ваші думки. Посилайте хвилі любові маляті під час медитації. Крім того, є серйозний привід для щастя: у вашу сім'ю повертається душа!

Замовте послугу прямо зараз за тел. 044 593-77-88 або

і Вам зателефонують

"Porcelain-Esthetics" - багатопрофільний медико-естетичний центр, який надає комплекс медичних, лікувальних, відновлювальних, естетичних та іміджевих послуг.

test
test