Подарунковий сертифікат

Перукарські послуги

Дбайливе фарбування

Органічне фарбування Organic Color System в Києві не пошкоджує волосся, захищає їх при фарбуванні. Гіпоалергенні складові мінімізують ризик виникнення алергічних реакцій, тому багато вагітних і годують мами вибирають продукцію Organic Colour Systems.

читати далі

Біозавивка Organic

Хочете зробити довготривалу завивку, але боїтеся зіпсувати волосся? Біозавивка Organic Curl Systems дозволить Вам отримати кучері мрії, зберігши волосся абсолютно здоровими.

читати далі

Відновлення волосся

Якщо Ви часто користуєтеся феном або плойкою, регулярно освітлюєте або фарбуєте волосся, є володаркою від природи сухого або тьмяного волосся, тоді натуральні засоби Organic Care Systems розроблені спеціально для Вас!

читати далі

Ботокс для волосся

Процедура «ботокс для волосся», не зважаючи на назву, не має нічого спільного з ін’єкціями ботоксу, які використовують для омолодження обличчя. Дана процедура відновлення волосся за допомогою препаратів, що мають у складі ботоксулін С.

читати далі

Вечірні та весільні зачіски

Урочиста подія: будучи це весілля, день народження, офіційний прийом чи випускний бал – чудовий привід дозволити собі бути найкрасивішою та найпривабливішою! Зачіска на урочисту подію є невід’ємною деталлю святкового образу.

читати далі

"Porcelain-Esthetics" - багатопрофільний медико-естетичний центр, який надає комплекс медичних, лікувальних, відновлювальних, естетичних та іміджевих послуг.