Подарунковий сертифікат

Дбайливе фарбування

На сьогоднішній день все більша кількість людей включають органічні продукти в своє життя. В органічних продуктах (будь то косметика або продукти харчування) ви не знайдете ні сліду пестицидів, аспартама, гідрованих жирів і інших шкідливих речовин. Регулярно відвідуючи салони краси і фарбуючи волосся ми не замислюємося про те, що творить з волоссям вплив аміаку і перекису. Постійне використання аміачних барвників призводить до зношування зовнішньої і внутрішньої сторін волоса. Волосся виглядає неживим, крихкими і стоншеним. Багато алергічних реакцій також пов'язані з використанням жорстких барвників. Але найсумніше, що страждає не тільки волосся, а й дихальні шляхи.

На початку 90-х років два талановитих стилісти, досвідчені майстри високого перукарського мистецтва у сфері індустрії моди і краси, Стюарт Тейлор і Стівен Лендрес, заснували в Лондоні незалежну компанію «Herb UK».

Свою кар'єру вони починали на зорі 60-х в звичайному салоні-перукарні – одного більше захоплювали стрижки, інший волів працювати з фарбами і засобами по догляду за волоссям та шкірою голови. До 70-м рокам слава про двох майстрів, високопрофесійних, виключно уважних до своїх клієнтів поширилася по всій Великобританії і навіть зробила крок за океан. Однак постійна робота з фарбою надавала свій негативний вплив на їх здоров'я. Саме тоді і зародилася мрія – створити альтернативу хімічної фарбі для волосся.

Стилісти уважно вивчали різні технології, безустанно трудилися, і до початку 90-х вони винайшли унікальну формулу для створення нешкідливих еліксирів на основі витяжок з фруктів, квітів і цілющих трав. Так народилася лінія ORGANIC COLOUR SYSTEMS, до складу засобів якої входять натуральні екстракти алоє вера, апельсина, ромашки, грейпфрута, мигдалю, живокосту, банана і кокоса. Вона містить мінімальну кількість хімічних елементів, які не ушкоджують структуру волосся і рівень PH. Живокіст пом'якшує шкіру голови, грейпфрут має антибактеріальну дію, а екстракт апельсину працює як натуральний антиоксидант.

На зміну руйнівної для структури волосся хімії прийшли природні сили природи. Усі барвники успішно пройшли клінічні випробування. Причому тестування не проводилися на тваринах.

Природним чином виникло питання: а наскільки інноваційний барвник взагалі ефективний і наскільки добре він вирішує такі проблеми як сивина, освітлення, зміна кольору на декілька тонів, чи не вимивається він і чи дарує блиск і гарний колір? Відповідь однозначна: так! Органічний барвник не тільки успішно бореться з усіма перерахованими труднощами, але і є повноцінною терапією для волосся, насичуючи волосся корисними речовинами і доглядаючи за ними під час кожної процедури.

Переваги барвника Organic:

  • Не містить аміак і його аналоги або замінники;
  • Не порушує структуру волосся;
  • Не змінює PH шкіри голови і волосся;
  • Має приємний запах;
  • Не викликає алергічних реакцій;
  • Дозволяється проводити фарбування вагітним і годуючим жінкам.

Детальніше читайте на сайті Organic Color/Care/Control Systems 

Замовте послугу прямо зараз за тел. 044 593-77-88 або

і Вам зателефонують

"Porcelain-Esthetics" - багатопрофільний медико-естетичний центр, який надає комплекс медичних, лікувальних, відновлювальних, естетичних та іміджевих послуг.