Подарунковий сертифікат

Ласкаво просимо!

Українсько-Швейцарський медичний центр «Porcelain-Esthetics» є багатопрофільним медико-естетичним центром і надає комплекс медичних, лікувальних, відновлювальних, естетичних та іміджевих послуг.

Ми поєднуємо найвищий рівень обслуговування та використання сучасних і високотехнологічних методів в області здоров'я і краси. Наші клієнти – успішні, активні люди, які цінують свій час і надають перевагу якісним медичним та естетичним послугам, високому рівню сервісу, комфорту і зручності.

Визначною рисою нашої клініки є воєдино зібрані послуги, які необхідні сучасній людині, щоб встигати стежити за своїм здоров'ям і завжди виглядати молодо й привабливо. Не потрібно викроювати додатковий час у своєму напруженому графіку, щоб провести комплексне обстеження здоров'я, а також відвідати стиліста, сходити до косметолога, відвідати SPA центр. Не потрібно заздалегідь записуватися і об'їжджати місто в пошуку кваліфікованих фахівців – в «Porcelain-Esthetics» зібрані всі послуги, необхідні для підтримки краси та здоров'я у виконанні найкращих фахівців.

Вам завжди раді в клініці «Porcelain-Esthetics», де Ви зможете власноруч переконатися, що ми надаємо послуги найвищого рівня!

Відео-тур по Porcelain SPA&Wellness

Ми постаралися створити SPA, будинок в якому Ви зможете по новому ставитися до себе, до своєї зовнішності, здоров'я та способу життя. Затишний оазис в якому піклуються про Вас, де Ви можете забути про проблеми і суєті в колі друзів.

Імідж-студія, консультації медичних спеціалістів

Завдяки роботі майстрів високого класу і використанню органічної косметики ми задовольняємо найвищі вимоги наших відвідувачів, серед них – співробітники представництв, посольств іноземних держав.

"Porcelain-Esthetics" - багатопрофільний медико-естетичний центр, який надає комплекс медичних, лікувальних, відновлювальних, естетичних та іміджевих послуг.